Про аптеку

З давніх часів люди вивчали і широко використовували силу природи – лікарські трави. З покоління в покоління, від старших до молодших, переходила, як родинний спадок, наука траволікування (фітотерапії). C початку 20-го століття заготівля та роздрібна реалізація лікарських рослин все більше переходить з приватних рук до спеціалізованих підприємств. Такі підприємства розташовувалися в місцях масового зростання лікарських трав і рослин.

Наша Зелена аптека розташована в місті Ужгород. Вже багато років ми продаємо трави на настоянки по всій Україні та далеко за її межами.

Нашу продукцію замовляють люди та компанії з Великобританії, Німеччини, Словакії, Венгрії, Румунії, Молдавії, Білорусі та Росії.

За роки плідної праці ми довели, що наша зелена аптека “Твій травник” являється однією з кращих в даній ніші, а наші трави та настоянки вилікували не одну тисячу людей.

Наразі наше виробництво спеціалізується на зборах трав.

Рецепти дістаємо з різних куточків нашої планети. Наші травники мають в своєму роспорядженні унікальні рецепти з далеких провінцій Китаю, Росії, Перу, Пакистану, Індії та інших країн. Немало рецептів ми перейняли від українських старожилів, закарпатських мольфарів та цілителів Полісся.

Наш асортимент постійно росширюється за рахунок власного виробництва:

Наше виробництво знаходиться в СМТ. Розівка, що недалеко від Ужгорода.

Контакти аптеки:

М. Ужгород: вул. Корзо 9.