Як я вилікував простатит, який забрав в мене 8 років життя. Відео

Мене звати Микола Іваніщів і мені 57 роікв. 8 років я боровся з хронічним простатитом, який в буквальному сенсі забрав в мене 8 років мого нормального чоловічого життя.

Хочу розповісти вам про те, як з цією болячкою зіткнувся я сам. Я спеціально вирішив розповісти все чесно, так як тема делікатна.

8 років тому я пішов до лікаря. Той підтвердив, що у мене простатит. Сказав, що потрібно обов’язково лікувати, інакше буде тільки гірше. Тут він сказав правду. Простатит дійсно вкрай підступне захворювання, яке без адекватного лікування може привезти до імпотенції, раку простати, аденоми передміхурової залози і багато до чого ще.

Те, що простатит має масу небезпечних наслідків, я, звичайно, знав і до цього, тому і прийшов до лікаря за лікуванням.

У підсумку після обстеження лікар призначив мені:

 • Антибіотики «офлоксин»
 • Протизапальні свічки «Витапрост»
 • «Простонорм»
 • Капсули «Фокусин»
 • Ректальний масаж простати – 14 днів

Довіряючи лікарю, я погодився на лікування. Справно приймав всі препарати і ходив на принизливий масаж. На щастя хоч зараз його роблять не пальцем як раніше, а за допомогою спеціального електронного приладу, але все одно приємного мало.

За цей час я 18 разів здавав аналізи.

Простатит після такого лікування не пройшов, але симптоми частково відступили. Сечовипускання нормалізувався, набряк спав, навіть сили в ліжку трошки збільшилися. Але радіти було рано. Вже через 1,5 місяці симптоми простатиту знову стали з’являтися.

Лікар знову мені виписав антибіотики (вже інші сильніші і дорожчі) і знову ректальний масаж. Звичайно, я здивувався такому стану справ. І запитав лікаря: наскільки ймовірним є повністю вилікуватись від простатиту. Лікар, знаючи, хто я такий, нервово засовався на стільці. Він сказав, що ймовірність успіху близько 20%. І від нього вона не залежить. Просто хронічний простатит – складно виліковне захворювання.

Задумайтесь над цією цифрою – 20%!

Я зацікавився цією темою і виявилось, що це не правда! Фармацевти спеціально випускають такі ліки, щоб вони не лікували чоловіка, а підсажували на їхні препарати. Це робиться для того, щоб ви все життя заносили гроші в аптечну топку і все життя приносили прибуток фарма – компаніям. У підсумку мільйони чоловіків в Україні приносять сотні мільйонів своїх грошей в аптеку щомісяця!

Я відвідав ще 5 українських клінік, як приватних, так і державних. Скрізь мені виписували дорогі препарати, а толку було 0!

7 місяців тому я побачив в інтернеті рекламу зеленої аптеки “Твій травник”. Вони продавали курс лікування від простатиту на основі виключно природних компонентів. А саме: струменю бобра, зборів різних трав, гарбузового насіння та конкретних рекомендацій.

В курс входило 3 банки струменю бобра по 130 грам з концентратом в 75%!!! 3 упаковки зі зборами трав по 150 грамів і 3 упаковки з гарбузовим насінням по 110 грамів.

Скажу чесно, спочатку я не повірив їм і подумав, що це чергові аферисти які продають чудо-ліки. Знаєте цю рекламу? Сьогодні знижка, всього за 1 гривню! Потім по телефону прокляті аферисти впіхують якісь БАДи за 3000 гривень.

Так ось, я позвонив в Аптеку Твій травник і мені повідомили, що курс лікування коштує 600 гривень без жодних доплат, передоплат і так далі. Чоловік на проводі ввічливо повідомив мені, що цей курс розрахований на місяць і запевнив мене, що він допоможе мені.

Ось як виглядав цей курс:

Забігаючи наперед відразу скажу, що це була краща моя покупка за останні 10 років! Хронічний простатит відступив за 3 тижні і вже 5 місяців мене абсолютно нічого не турбує!!!

Ця струмінь бобра і ці збори трав дійсно божественні і допомагають так, що якби ці травники продавали свої настойки в аптеках, то чоловіки давно б уже забули про таку хворобу як простатит.

Цей курс лікування складається з комплексу різних зборів трав, кількох банок дуже рідкісної настойки “боброва струмінь” і декількох мішків гарбузового насіння.

А якщо конкретніше:

 • 3 баночки настойки “Боброва струмінь” по 130 млг. Розрахунок на місяць застосування курсу.
 • 3 мішки збору трав. У нього входять такі трави як: ромашка, шавлія, календула, мучниця, кропива, іван-чай, полин, півонія і звіробій.
 • 3 мішки гарбузового насіння.
 • Детальна інструкція із застосування курсу.
 • Мірні ложки для прийому струменя бобра.
 • Фільтр-пакети для заварювання трав.

Вже як спеціаліст в цій області хочу розповісти чоловікам, що це таке боброва струмінь?

Боброва струмінь – секрет, що виділяється з особливих залоз річкових бобрів. Це щільна бура маса, що має мускусний запах з дігтярним відтінком.

Струмінь бобра – це одна з найбільш унікальних настоянок, яку я зустрічав у своєму житті. Унікальність полягає в її складі, де міститься більше 40 біологічно активних компонентів, а також органічні кислоти, ефірні олії, вітаміни, мінерали та інші речовини, які дуже позитивно впливають при лікуванні простатиту і аденоми простати.

Зовні нагадує пару шкіряних мішечків, з щільною консистенцією і яскраво-вираженим мускусним запахом.

Ось уже багато століть боброва струмінь використовується чоловіками для оздоровлення всієї сечостатевої системи. І ця багаторічна практика довела ефективність лікування. При повному курсі прийому цей секрет в силах повністю вилікувати хронічний простатит, а також стати прекрасним профілактичним засобом.

Процес приготування настоянки як виявилось дуже складний і тривалий. Спочатку потрібно дрібно розпорошити яйця на спеціальному верстаті, потім приготувати масу на основі досить рідкісних трав, виключно рудникової води і спирту. Настоянка має настоюватись не менш 2,5 місяці. Мало хто з фармацевтів готовий чекати так довго, щоб приготувати дійсно гідні ліки. Для них набагато вигідніше щвидко створити хімічний препарат, який маскує симптоми простатиту, а потім підсадити хворого чоловіка на ці ліки. Щоб хворий кожен місяць заносив свої гроші в аптеку.

Загалом готова настоянка струменя бобра вже виглядає так:

З травами, які входять в курс лікування, ситуація простіша. Їх просто потрібно купити у травників і змішати в правильних пропорціях. Саме в правильних! Якщо додати занадто мало трав, або занадто багато, результат вже може бути не той.

Відео знімав особисто в себе на кухні для своїх товаришів, яким я від чистого серця рекомендую ці ліки:

Дуже перепрошую за якість відео:

На відео тільки частина всього курсу, оскільки більшу частину я вже встиг вжити. Загалом там приблизно кілограм цілющих трав, настоянок та насіння, які потрібно вжити протягом одного місячного курсу.

Через місяць лікування ви можете забути про простатит і я це кажу, оскільки сам пройшов через це все!

Хочу відразу сказати, що струмінь бобра потрібно приймати виключно в комплексі зі зборами трав! Саме в цьому і полягає головний секрет лікування.

До речі, між нами чоловіками, після 2 тижнів прийому бобрової настоянки ерекція буде як в 17 років. Навіть 10 грам струменю бобра впливають на ерекцію, а за місяць курсу ви випєте майже півлітра!

Я купував цей курс лікування у аптеці “Твій травник”. Заплатив 600 гривень і 50 гривень за пересилку.

Для замовлення курсу ви можете передзвонити в аптеку “Твій травник” і замовити його через Нову Пошту, доставка буде 1-2 дня.

Ось номер телефону аптеки:

 • Лайф: 0632471389
 • Київстар: 0670003337
 • МТС: 0954988738

Звуть власника аптеки Володимир Сергіїв. Дуже приємна людина, зазвичай він особисто спілкується з покупцями.

Ред. Редакція Слово України залишає форму оформлення замовлення на курс лікування від простатиту “Боброва сила”. Заповніть форму нижче і вам вишлють курс протягом 1-2 доби. Також ви можете передзвонити в Аптеку “Твій травник”: 0632471389, 0670003337, 0954988738

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *