Дід з Волині: “Цей рецепт лікує чоловічі захворювання краше за будь-які ліки”

Волинське село Столинські Смоляри, що в Любомльському районі, сховалося в густих лісах, де поблизу протікає Прип’ять. Саме це село стало популярним на всю Україну, після того, як місцевий 76 – річний пенсіонер Микола Григорович Таранов відновив унікальний метод лікування простатиту та аденоми простати.

Зараз до Таранова їздять чоловіки з усієї України тільки для того, щоб отримати унікальний рецепт. До Таранова приїхали і ми.

Нам всім стало цікаво, що ж це за метод лікування?

Таке питання ми прямо поставили пану Таранову і ось що він нам відповів:

Мені зараз 76 років. Я працював чиновником, в 80-их був головою сільської ради нашого села, потім був членом райкому партії. Все життя – сидяча робота і стреси. В 40 років у мене почалися проблеми з простатою, які переросли в важкий хронічний простатит. Я мучився майже 10 років, поки мені в руки не потрапив унікальний рецепт лікування цієї страшної хвороби, яка забрала в мене 10 років нормального чоловічого життя.

Приблизно в 1993 році мені в руки потрапив скарб. Саме так я зараз називаю цей рецепт лікування, оскільки він вилікував у мене простатит за 3 тижні. Я пробував все і нічого не допомагало. Сотні препаратів, принизливі процедури приводили тільки до принижень і болю. Ніяких поліпшень не було. Все дійшло до того, що мене хотіли оперувати, але, на щастя, вже через 6-9 днів прийому унікального еліксиру у мене пропали симптоми, а через 3 тижні зник і сам простатит. Я спочатку не міг в це повірити і плакав як дитина. Невже це все? Виявилося, що все, хвороба відступила …

І в чому ж полягає ваш рецепт? Як він діє на організм?

Сам рецепт дуже складний в приготуванні і вимагає багато часу. Травники і фармацевти, які допомогли мені з документами, дозволами і сертіфікатаміі називають його “Боброва сила”

Він складається з комплексу різних зборів трав, кількох банок дуже рідкісної настойки “бобровий струмінь” і декількох мішків гарбузового насіння.

Ось як виглядає вже готовий курс, який беруть у мене чоловіки:

У нього входить:

  • 3 баночки настойки “Боброва струмінь” по 130 млг. Розрахунок на місяць застосування курсу.
  • 3 мішки збору трав. У нього входять такі трави як: ромашка, шавлія, календула, мучниця, кропива, іван-чай, полин, півонія і звіробій.
  • 3 мішки гарбузового насіння.
  • Детальна інструкція із застосування курсу.
  • Мірні ложки для прийому струменя бобра.
  • Фільтр-пакети для заварювання трав.

Давайте по порядку. Що таке настоянка струменя бобра?

Боброва струмінь – секрет, що виділяється з особливих залоз річкових бобрів. Це щільна бура маса, що має мускусний запах з дігтярним відтінком.

Струмінь бобра – це одна з найбільш унікальних настоянок, яку я зустрічав у своєму житті. Унікальність полягає в її складі, де міститься більше 40 біологічно активних компонентів, а також органічні кислоти, ефірні олії, вітаміни, мінерали та інші речовини, які дуже позитивно впливають при лікуванні простатиту і аденоми простати.

Зовні нагадує пару шкіряних мішечків, з щільною консистенцією і яскраво-вираженим мускусним запахом.

Ось уже багато століть боброва струмінь використовується чоловіками для оздоровлення всієї сечостатевої системи. І ця багаторічна практика довела ефективність лікування. При повному курсі прийому цей секрет в силах повністю вилікувати хронічний простатит, а також стати прекрасним профілактичним засобом.

Процес приготування настоянки дуже складний і тривалий. Спочатку потрібно дрібно розпорошити яйця на спеціальному верстаті, потім приготувати масу на основі досить рідкісних трав, виключно рудникової води і спирту. Настоянка має настоюватись не менш 2,5 місяці. Мало хто з фармацевтів готовий чекати так довго, щоб приготувати дійсно гідні ліки. Для них набагато вигідніше щвидко створити хімічний препарат, який маскує симптоми простатиту, а потім підсадити хворого чоловіка на ці ліки. Щоб хворий кожен місяць заносив свої гроші в аптеку.

Загалом готова настоянка струменя бобра вже виглядає так:

З травами, які входять в курс лікування, ситуація простіша. Їх просто потрібно купити у травників і змішати в правильних пропорціях. Саме в правильних! Якщо додати занадто мало трав, або занадто багато, результат вже може бути не той.

Цей курс розрахований на місяць. Через місяць лікування ви можете забути про простатит, як забули про нього вже більше тисячі чоловіків, які роками їздять до мене.

Хочу відразу сказати, що струмінь бобра потрібно приймати виключно в комплексі зі зборами трав! Саме в цьому і полягає головний секрет лікування.

До речі, між нами чоловіками, після 2 тижнів прийому бобрової настоянки ерекція буде як в 17 років. Навіть 10 грам струменю бобра впливають на ерекцію, а за місяць курсу ви випєте майже півлітра! (Ред. Сміється).

Декілька місяців тому до мене приїжджали представники зеленої аптеки “Твій травник” і ми з ними зробили 1500 таких курсів, щоб вони були доступні і тим чоловікам, які не можуть приїхати особисто до мене. Зелена аптека “Твій травник” подбала про сертифікати, дозволи і т.п. Тепер наш курс повністю сертифікований і дозволений до продажу не тільки в Україні, а й за її межами.

Зараз цей курс лікування можна придбати і через Нову Пошту.

Весь курс лікування коштує 600 гривень. Кожна витрачена гривня виправдана, оскільки для збору такого курсу потрібні місяці роботи і величезна праця.

Для замовлення курсу ви можете передзвонити в аптеку “Твій травник” і замовити його через Нову Пошту, доставка буде 1-2 дня. Відразу зазначу, що ми зробили тільки 1500 упаковок. Наступна партія буде доступна вже мабуть весною.

Ось номер телефону аптеки:

  • Лайф: 0632471389
  • Київстар: 0670003337
  • МТС: 0954988738

Звуть власника мережі аптек Володимир Сергіїв. Дуже приємна людина, зазвичай він особисто спілкується з покупцями.

Миколо Григоровичу, спасибі вам за цей унікальний рецепт! Ми теж у вас купимо декілька упаковок. Після побаченого і почутого у нас немає сумнівів в ефективності лікування.

Вам також спасибі, що доносите до людей правду. Я б хотів, щоб кожен чоловік в нашій країні нарешті позбувся цієї болісної хвороби, а я як ніхто інший знаю, що це дуже легко …

Ред. Редакція Слово України залишає форму оформлення замовлення на курс лікування від простатиту “Боброва сила”. Заповніть форму нижче і вам вишлють курс протягом 1-2 доби. Також ви можете передзвонити в Аптеку “Твій травник”: 0632471389, 0670003337, 0954988738

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *