Кардіолог: “Ці трави нормалізують тиск та чистять судини краще за більшість дорогих препаратів!”

Завідувач кафедри кардіології Львівського національного медичного університету, професор, практикуючий кардіолог, заслужений лікар України Володимир Семенів запевняє, що за допомогою лікарських трав можна нормалізувати тиск та повністю відновити роботу серцево- судинної системи організму.

Володимир Семенів

Нашому кореспонденту вдалося взяти інтерв’ю у відомого практикуючого лікаря, де поважний професор докладно розписав свою методику очищення судин за допомогою простих лікарських трав. Обов’язково дочитайте до кінця, оскільки в кінці матеріалу професор показує детальний рецепт з фотографіями та інструкцією.

– Пане Володимире, ви неодноразово стверджували, що чисті судини – це основа здоров’я. Чому ви так вважаєте?

Це просто. Робота всіх внутрішніх органів і систем залежить від якості кровопостачання. Згадаємо,що таке кровопостачання – це доставка кисню і поживних речовин, а також забір вуглекислого газу і продуктів обміну до внутрішніх органів. У дитинстві, юнацтві, молодості ми багато рухаємося, судини у нас нові, еластичні, чисті – харчування всіх органів максимальне. Проте з віком ми рухаємося все менше, а наші судини починають забруднюватися. Пов’язано це із різними чинниками — не тільки шкідливими (наприклад, такими як куріння, погане харчування, екологія, малорухомий спосіб життя), але і цілком природними (відкладення ліпідів, наприклад, яке відбувається у всіх).

А що таке забруднені судини? Уявіть труби, наповнені іржею. Що відбувається в результаті? Підвищується тиск води, а сама вона стає не смачною. Те ж саме відбувається і з судинами. Коли на них відкладається холестерин або інші речовини, підвищується тиск (брудні судини — головна причина гіпертонії!). Сама кров виходить із домішками, кровопостачання стає не таким, яким воно повинно бути. В результаті страждають всі органи і системи, а всі вони вкрай важливі для людини. Адже навіть шкіра – це певна система.

В результаті людина починає старіти. Якщо ж періодично чистити судини, то можна прожити хоч до 120 років. І водночас у вас нічого не буде хворіти – ніякі органи і буде добре працювати мозок. Тобто, чищенням судин можна значною мірою продовжити собі життя і здоров’я. І це не тільки теорія. Свого часу я рекомендував це своїм пацієнтам і зараз практикую сам. Усі, хто прислухався до моїх порад, давно вже пережили своїх ровесників.

– До яких саме патологій призводить забруднення судин?

Як я уже говорив, від нього страждає весь організм в цілому. Але, безумовно, в першу чергу страждають ті органи і системи, які пов’язані з кровообігом безпосередньо, тобто, серцево-судинна система.

Забруднення судин викликають такі захворювання, як:

 • Атеросклеротична хвороба судин. Судини перестають функціонувати зовсім, дрібні судини забиваються повністю, а в великих спостерігаються значні відкладення холестерину.
 • Ішемічна хвороба серця. Виникає через регулярний дефіцит крові в вінцевих артеріях, який, в свою чергу, розвивається через забруднення судин.
 • Інсульт. У разі стійкого порушення кровопостачання тканин головного мозку починається відмирання нервових закінчень, що призводить до втрати деяких функцій.
 • Гіпертонія. Звуження просвіту в судинах через забруднення призводить до підвищення тиску.
 • Варикозне розширення вен. Відбувається не тільки на ногах (що часто хвилює жінок), але і всередині організму. Як один із наслідків варикозного розширення вен – геморой.
 • Венозні й артеріальні тромбози. За умови тривалого забруднення в судинах може утворитися тромб, це може стати причиною відмирання окремих клітин у тому чи іншому органі. Якщо тромб відірветься і потрапить в кров, це може призвести до закупорки судин в серце – а це інфаркт, який в 70% випадків закінчується смертю.

Від серцево-судинних захворювань помирає в 4 рази більше людей, ніж від усіх інших причин разом узятих. Лікарі знають про це, знають, що треба чистити судини, але чомусь такої практики немає в українській медицині. Багато лікарів у разі гіпертонії виписують пігулки для зниження тиску. Однак вони не лікують, вони дають тимчасовий ефект. А треба саме чистити судини. До речі, на Заході цим займаються всі люди після 35-40 років вже більше півстоліття. Тобто про очищення судин там знають все. Чому у нас такої практики немає – для мене це залишається великим питанням.

– Існують якісь симптоми, за якими можна зрозуміти, що судини забруднені?

Так, звичайно. До основних симптомів можна віднести:

 • Мігрені;
 • Погіршення пам’яті;
 • Хронічну втому;
 • Безсоння;
 • Проблеми в інтимній сфері;
 • Погіршення зору і слуху;
 • Підвищений тиск;
 • Задишку і стенокардію;
 • Бліду шкіру на ногах;
 • Біль у м’язах і суглобах.

Насправді судини дуже швидко забруднюються, особливо у людей старшого віку. Для цього зовсім не потрібно їсти цілими днями бургери або картоплю фрі. Досить з’їсти одну сосиску або яєчню, щоб якась кількість холестерину відклалася в судинах. Згодом забруднення накопичуються.

– Чи не могли б ви розповісти свій секрет очищення судин?

Багато хто думає, що судини можна очистити тільки за допомогою дорогих лікарських препаратів та антибіотиків, але насправді в 90% випадків судини можна очистити тим, що дала нам природа.

Я запевняю, що в 90% випадках лікарські трави краще нормалізують тиск, краще чистять судини, ніж дорогі препарати. Вся справа в тому, що фактично всі таблетки створюються на основі трав і логічно, що дієвої речовини в певних травах значно більше.

Сьогодні я хочу розповісти та порекомендувати вашим читачам унікальний збір трав, який називається “Сила 12 стихій”. Його розробили відомі в Україні та світі кардіологи, серед яких видатний науковець в області кардіології Артеменко Євген Олександрович.

Прекрасне поєднання лікарських трав і копійчана ціна роблять цей збір трав незамінним особисто для мене вже багато років.

Ось як він виглядає:

Цей збір трав чудесно чистить судини, відразу нормалізує тиск і коштує смішні гроші.

В нього входять такі трави як: гінкго білоба, мята, листя і квіти глоду, плоди глоду, трава пустирника, брусниця, чебрець, кропива та інші.

Ось такої упаковки (150 грам в упаковці) вам вистачить на 15 днів лікування.

Хочу на власному досвіді поділитись з вами світлинами та процесом приготування настоянки з цих трав. Світлини були зроблені моєю дружиною на нашій кухні.

Як заварювати та як пити?

Як я вже писав, однієї упаковки (150 грам) вистачить на 15 днів. Бажано пропити трави протягом 1 місяця.

Настоянку готувати вранці на цілий день. Дві столові ложки трав залити 0,5 літрів кипятку. Настоювати 1 годину. Пити рівними частинами 3 рази в день на голодний шлунок протягом усього курсу лікування.

Ось як виглядає процес заварювання:

Настоянка виходить буроватого відтінку, концентрат корисних трав дуже високий, аромат на кухні стоїть просто неймовірний. Кожна трава віддає свою ноту…

Вважаю за необхідне порекомендувати вам номер телефону аптеки, яка продає цей збір трав. Мені не ганьба рекомендувати те, що дійсно допомагає і я на власному досвіді це перевірив.

Аптека називається “Твій травник”, ось їх номери телефону: 0632471389, 0670003337.

Сайту я вже нажаль не памятаю, оскільки завжди телефоную в аптеку.

Вони працюють по всій Україні через “Нову пошту” та мережу своїх зелених аптек.

Упаковка з 12 трав (150 грамів) коштує 60 гривень. Ціна в них незмінна протягом останніх 10 років.

Шановний пане Володимире, щиро вдячний за розмову. Надіюсь, що це інтерв’ю допоможе багатьом людям.

Радий був донести до українців інформацію, що травами можна лікувати дуже багато хвороб і що найголовніше – лікувати якісно і дешево. В більшості випадків немає резону годувати аптечних гігантів. Бажаю усім здоровя та сімейного щастя.

_____________________

Від редакції. Для замовлення залиште свій номер телефону і вам зателефонують з аптеки “Твій травник” в зручний для вас час.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *