Якщо Трамп програє вибори, в Україні далі буде спостерігатися “правління соросят”

Якщо чинний президент США Дональд Трамп переможе на виборах вдруге, то п’ятий президент України Петро Порошенко поїде ще раз на процедуру “детоксу” в Іспанію.

Про це в ефірі ток-шоу “19” на телеканалі  ZIK заявила громадська діячка, голова громадської організації “Народний союз” Ірина Паламар.  

Гостя ток-шоу вважає, що на президентських виборах у США перемогу здобуде чинний президент Дональд Трамп. За її словами, це більш вигідно для України, адже перемога Джо Байдена означатиме продовження правління в Україні “соросят”.    

“Демократи зараз сподіваються на перемогу. Вони, здається, хочуть перевести вибори в електронний формат і голосувати поштою. І я думаю, що Трамп отримає перемогу, тому що є велика підтримка. І якщо Трамп переможе, то Петро Олексійович, мабуть, поїде на курорт в Іспанію, буде ще більше користуватися програмою детоксу”, – сказала Ірина Паламар.  

А якщо Трамп не переможе, продовжила політик, то в Україні далі буде спостерігатися “правління соросят”.

“Будемо далі бачити “соросят”, всю цю деіндустріалізацію, скорочення, оптимізацію і все інше, що вони називають, коли пускають Україну під ніж”, – підкреслила Ірина Паламар.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также:

Сенсаційна новина від військового: “Брехня Порошенко про морпіха і Зеленського могла забрати десятки життів наших бійців. Проклятий олігарх явно діє в інтересах Росії”

Боець Збройних Сил України, позивний “Туря”, зробив термінове звернення до громадян України.…

Війна проти Зеленського: Такого повороту ніхто не очікував

Соіціальна мережа Facebook почала знищувати пропагандистів олігарха Петра Порошенко. Почались масові бани…

Терпець увірвався! Військові до Зеленського: “Благаємо, зупиніть Порошенко, щоб нам не довелося цього робити” Відео

Військові попередили керівництво держави про те, що на фронті планується страшна провокація…

Шлях України до ЄС: десятки тисяч вбитих, 3 мільойна пенсіонерів загинуло, 70% українців на межі бідності, кредити під найвижчі відсотки на континенті

Пройшло 6 років з того часу, як на майдані пролилась перша кров…