Пройшло 6 років з того часу, як на майдані пролилась перша кров і політики заговорили про те, що Україна йде до ЄС і НАТО. Сам ЄС про це не знав, але на майдані саме так заявляли:

Через 6 років стало очевидним, що Україна ніколи не стане повноцінним членом ЄС по цілому ряду причин і війна на сході України це далеко не перша причина.

Блогери та журналісти проаналізували 6 останніх років України і з жахом усвідомили, що ще 6 років в режимі “ЄС” Україна не витримає. Почнуться громадянські протистояння на рівні сіл, міст та областей. Причина банальна – голод та кримінальні розбірки за ресурси.

За 6 останніх років одна з найбільших країн на континенті стала найбіднішою країною на рівні з африканськими племінними державами.

За 6 років Україна набрала кредитів більше ніж на 90 мільярдів долларів під шалені відсотки. Щоб повернути ці гроші, в нинішніх реаліях, треба більше 500 років. Зазначим, що велику частину кредитів покрали чиновники на чолі з Порошенко.

За 6 років Україна стала не просто залежною від іноземних держав, країна знаходиться під тотальним зовнішнім управлінням. Суверенітет та незалежність це фікція, яка просто записана в Конституції.

В Україні найвижчі ціни на продукти харчування та комунальні послуги серед усіх країн Європейського континенту.

В Україні найнижчі доходи на одну сім’ю серед усіх країн Європейського континенту, при цьому Україна найбагатша країна континенту по природнім ресурсам.

За 6 останніх років загинуло більше 3 мільйонів людей старше 60 років. Це в 8 разів більше чим за аналогічний період 2008-2014 роки.

За 6 останніх років було вбито більше 30.000 українців з обох сторін. Це наймасштабніші втрати України з часів 2 світової війни.

Більше 12 мільйонів українців працюють чорноробочими на заробітках в країнах ЄС. Серед них 60% людей з вищою освітою.

За 6 останніх років збанкрутували абсолютно всі державні підприємства.

Українська медецина заняла 987 місце в світі на рівні з Сомалі, Лесото і КНДР.

Українська влада (усі гілки влади) визнана найкорумпованішою на континенті і входить в ТОП 10 найкорумпованіших на планеті Земля.

Українські чиновники входять в ТОП 10 найбагатших чиновників Землі, при тому, що країна знаходиться на межі свого існування.

Більше 90% громадян України впевнені, що Україна зникне з карти світу протягом 5 років, якщо курс держави не буде змінений.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также:

Сенсаційна новина від військового: “Брехня Порошенко про морпіха і Зеленського могла забрати десятки життів наших бійців. Проклятий олігарх явно діє в інтересах Росії”

Боець Збройних Сил України, позивний “Туря”, зробив термінове звернення до громадян України.…

Війна проти Зеленського: Такого повороту ніхто не очікував

Соіціальна мережа Facebook почала знищувати пропагандистів олігарха Петра Порошенко. Почались масові бани…

Терпець увірвався! Військові до Зеленського: “Благаємо, зупиніть Порошенко, щоб нам не довелося цього робити” Відео

Військові попередили керівництво держави про те, що на фронті планується страшна провокація…

Журналісти викрили найкривавіший фейк Порошенко про Зеленського. Відео

Члени злочинного угрупування підозрюваного в воєнних злочинах олігарха Петра Порошенко звинувачують Президента…