Журналісти розкрили чергову цинічну брехню олігарха Порошенко.

Українці шоковані лицемірством олігарха і ніхто не може порозуміти, як можна бути настільки брехливим і як можна настільки сильно зневажати народ України.

Сьогодні олігарх Порошенко збирає вже 20 за рік майдан проти того, що сам підпиасав 5 років тому назад.

Порошенко публічно звинуватив Зеленського в державній зраді і заявив, що Зеленський не мав права давати наказ про припинення вогню на Донбасі, хоча цинічний брехун забув, що він віддав такий же наказ в 2015 році!

Тоді олігарх заявив, що це перемога світового масштабу! Що гетьман Порошенко змусив Путіна припинити вогонь на Донбасі, а сьогодні заявляє, що Зеленський не мав права такого робити.

Ось відео, як Порошенко віддав наказ  припинити вогонь на Донбасі в 2015 році:

Цинічне брехло сьогодні заявляє, що він буде захищати народ від “зеленої влади”, хоча 5 років тому віддав такий же наказ – припинити стріляти.

Сьогодні вся країна зрозуміла, що цинічний брехун Порошенко переслідує тільки одну мету – захоплення державної влади на брехні, маніпуляціях і нечуваному досі лицемірстві.

Наші джерела в СБУ стверджують, що угрупування Порошенко готує криваві провокації для зірвання мирних переговорів по Донбасу.

Маніпулятивними та відверто брехливими заявами вони хочуть заманити простих людей у пастку і як на майдані 2013-2014 року спровокувати криваву бійню.

Порошенко не хоче, щоб в Україні закінчувалась війна. Вся його політика будувалась виключно навколо брехні, війни і крові простих українців.

Він ніколи не пробачить собі, якщо Зеленський зможе закінчити цю прокляту війну.

Будем вдячні за репост, нехай вся країна знає правду!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также:

Сенсаційна новина від військового: “Брехня Порошенко про морпіха і Зеленського могла забрати десятки життів наших бійців. Проклятий олігарх явно діє в інтересах Росії”

Боець Збройних Сил України, позивний “Туря”, зробив термінове звернення до громадян України.…

Війна проти Зеленського: Такого повороту ніхто не очікував

Соіціальна мережа Facebook почала знищувати пропагандистів олігарха Петра Порошенко. Почались масові бани…

Терпець увірвався! Військові до Зеленського: “Благаємо, зупиніть Порошенко, щоб нам не довелося цього робити” Відео

Військові попередили керівництво держави про те, що на фронті планується страшна провокація…

Шлях України до ЄС: десятки тисяч вбитих, 3 мільойна пенсіонерів загинуло, 70% українців на межі бідності, кредити під найвижчі відсотки на континенті

Пройшло 6 років з того часу, як на майдані пролилась перша кров…